Hakkımızda

Gökyer Turizm Tic. Ltd. Şti. Kültür ve Turizm Bakanlığı işletme belgesi A grubu olan TÜRSAB kayıtlı bir işletmedir.

Bilindiği üzere, turizm sektöründeki büyüme ve havayollarındaki gelişme ve büyüme araç kiralama, otel konaklaması,uçak bileti satışlarının büyüme oranı da doğru orantı etkiliyor.Geçen sene Tüm Türkiye’de 1.780.000 uçuş sayısına ulaşarak 2013 yılına oranla % 11,6 ,uçan yolcu sayısında da % 10,8 oranında artış kaydedilmiştir.


Şirketimizin kuruluş amacı da turizm sektöründe gelişen pazardaki yerini almak, bünyesindeki genç ve deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile birlikte hedeflerimizi geliştirmek ve turizm alanında yeni pazarlar yaratmak ve geliştirmek için kurulmuştur.


Gökyer Travel, müşterilerine üç ana sahada hizmet sunmaktadır.


Birinci ana sahası, tüm dünya havayollarına ait olan yurt içi ve yurt dışı uçak bilet satışı gerçekleştirmektir.Perakende ve kurumsal şirketlerin tüm uçuşlarına cevap verecek bir ekip ve donanıma sahiptir.Şirketimizin bünyesinde çalışanlarımızın tamamı biletlemede Amadeus, Troya sistemlerini kullanmaktadır.

Yine geçen 2,5 sene öncesi şirketimiz dijital ortama geçerek www.ucakbiletim.net sayfasını hayata geçirmek suretiyle 3 tıklamada bilet alımını dijital ortama taşıyarak web sayfamızdan kolayca ve güvenilebilir bir şekilde biletlerini satın alabilmektedirler.

Uçak bileti web üzerinden satışlarda, dijital web sayfalarından çoklu destinasyon uçuşlarını satın almaları mümkün olmuyor.www.ucakbiletim.net bu destinasyonların kombinasyonu sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Gökyer travel aynı zamanda denizcilik sektöründe faaliyet gösteren firmalarımıza gemici bileti diye adlandırdığımız ‘’seaman’’ biletlemesi de yapmaktadır.Bilet departmanımız yurt içi ve yurt dışında olan gemici vatandaşlarımızın daha hızlı bir şekilde ülkelerine dönmelerini sağlamak amacıyla haftanın 7 günü nöbet sistemi üzerinden çalışarak hizmet vermektedir.

İkinici ana sahamız, araç kiralama operasyonu yapmaktadır.Şirketimiz günümüzde operasyonel olarak, kısa süreli (1 günden-365 güne kadar)  ve uzun süreli araç kiralama hizmeti vermektedir.Toplam 9 ana markada geniş bir filo yelpazesi sunarak, bireysel ve kurumsal şirketlerimize tüm Türkiye çapınd hizmet vermektedir.

Yapmış olduğu işlem hacmi sayesinde yeni faaliyete geçen Ordu Giresun, Hakkari Yüksekova havalimanları ile birlikte 54 havalimanımızda ve buna bağlı olarakta şehir ofislerinde de hizmet vermektedir. www.entacars.com sitemizden bize mail yolluya ulaşarak veya 7/24 asist numaralarımızdan ulaşarak rezervasyonlarını gerçekleşterebilirler.

Üçüncü ana sahamız ise, bireysel ve grup olarak gerçekleştirdiğimiz tatil programlarımızdır. Yurt içinde ve yurt dışında konaklama ve tatil programlarınız için otel konaklama departmanımız size istediğiniz destinasyondaki konaklama hizmetlerini alternatifli olarak sunmaktadır.

Yine yurt içi ve yurt dışındaki dizenlemiş olduğumuz tur programlarımız konusunda da tur departmanımız ile görüşebilir, gitmek istediğiniz ülke ve şehirlerin tarihsel, külterel, gastronomi, alış veriş konularında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şirket kurucumuz Özer Gökyer, uzun yıllar otomotiv ve turizm alanında üst düzey yöenticilik yaparak, buradan edindiği deneyimler ile birlikte kurmuş olduğu ekibiyle birlikte hizmet vermeye çalışmaktadır.Kurucumuz Özer Gökyer aynı zamanda TÜRSAB bağlı rent a car komitesinde de yer almaktadır.

Evli ve 2 coçuk babası olan kurucumuz iyi derecede İngilizce bilmektedir.

GÖKYER TURİZM ISO 9001-2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİNE SAHİPTİR.

Saygılarımızla,

Gökyer Travel

Yurt İçi Popüler Uçuşlar

ANKARA Uçuşları

ANKARA

İZMİR Uçuşları

İZMİR

BODRUM Uçuşları

BODRUM

TRABZON Uçuşları

TRABZON

ANTALYA Uçuşları

ANTALYA

Yurt Dışı Popüler Uçuşlar

LONDRA Uçuşları

LONDRA

PARİS Uçuşları

PARİS

ROMA Uçuşları

ROMA

BARCELONA Uçuşları

BARCELONA

BERLIN Uçuşları

BERLIN

NEW YORK Uçuşları

NEW YORK

TOKYO Uçuşları

TOKYO

SIDNEY Uçuşları

SIDNEY

JOHANNESBURG Uçuşları

JOHANNESBURG

RIO DE JANERIO Uçuşları

RIO DE JANERIO
En Uygun Uçak Bileti Fiyatları|Ucuz Uçak Bileti Sorgula| Bilet Hattı En Uygun Uçak Bileti Fiyatları|Ucuz Uçak Bileti Sorgula| Bilet Hattı En Uygun Uçak Bileti Fiyatları|Ucuz Uçak Bileti Sorgula| Bilet Hattı En Uygun Uçak Bileti Fiyatları|Ucuz Uçak Bileti Sorgula| Bilet Hattı En Uygun Uçak Bileti Fiyatları|Ucuz Uçak Bileti Sorgula| Bilet Hattı En Uygun Uçak Bileti Fiyatları|Ucuz Uçak Bileti Sorgula| Bilet Hattı En Uygun Uçak Bileti Fiyatları|Ucuz Uçak Bileti Sorgula| Bilet Hattı