ANTALYA

Akdeniz kıyısında, en uzun sahil şeridine sahip, gerek kültürel zenginlikleri, gerekse doğal güzellikleri ile bir tatil cenneti olan Antalya, her yıl binlerce yerli yabancı turisti memnuniyetle ağırlayarak onlara unutulmaz bir deneyimi yaşatmaktadır. Hava, kara ve deniz yollu seçenekleriyle bu şehre ister gök yüzünden kuş bakışıyla, ister denizden seyir yaparak, dilenirse de yollarda şehre giden her bir köşeyi inceleyerek ulaşılabilme imkanları bulunmaktadır. Tabi ki bu tercih size bağlıdır, fakat Antalya’nın tüm güzelliklerini keşfetmek, gezmek ve görmek için zamanınızı verimli kullanmanız gerekecek ve bunun içinde bir hava yolunu tercih etmek en akıllı gerekçe gösterilecektir. Özellikle de son derece Ekonomik 

Antalya Uçak Bileti Fiyatları gündemdeyken.AYT Hava Alanı kodu ile dış hatlar ve iç hatlar da hizmet vererek, Türkiye den ve dünyanın dört bir yerinden insanların bu şehre direk ulaşmasına imkân sağlayan Antalya Havalimanı, ziyaretçilerine sadece bir Antalya Uçak Bileti uzaklığındadır. Yaz mevsiminin erken başlayıp geç bitmesinden ötürü uzun bir tatil sezonunu içine alan Antalya da yapılacak en önemli tatil aktivitesi hiç şüphesiz güneşlenmek ve denize girmek olmalıdır.

Sadece deniz kum güneş ile sınırlı kalmayıp tatilcilerine doğa sporları, su sporları ve plaj voleybolu aktiviteleriyle de farklı talep ve beklentileri karşılayacak etkinlikler sunan Antalya da, kısacası alışılagelmişliğin dışında, farklı ve daha sıradışı bir tatil rotası hazırlanmıştır. Otantik evlerin bir resim sergisi gibi süslediği sokaklarında gezinmek, oksijen deposu ormanlarında  doğa yürüyüşü ve bisiklet turları yapmak, kültürel ve tekne turlarına katılarak bölgeyi tanımaya çalışmak ve düden şelalesinin muazzam güzelliğine şahit olmak, hiç şüphesiz bu şehirde yapılması gereken diğer aktivitelerdir.

Fakat öyle egzotik ve otantik tarihi miraslara sahiptir ki Antalya, kesinlikle gelip de görmeden gidilmemesi gereken yapıtlara sahiptir. Bunlardan ilki mimarisiyle kendinizden geçip hayranlığınızı gizleyemeyeceğiniz antik Termessos Kaplıcası, daha sonrasında bir o kadar etkileyici bir eser; Aspendos antik tiyatrosu ve Perge Antik Kenti,  bir kültür deposu arkeoloji müzesi ve Kale İçi bu şehrin en değerli ve önemli mirasları arasındadır.

Antalya ya gelip de tatlarını tanımadan gitmekte olmaz tabi, Bir deniz şehri olmasından ötürü deniz ürünlerinin çoğunlukla tüketildiği ve tercih edildiği şehirde yöresel olarak, hülüklü çorba, taratorlu piyaz, hibeş tandır kebabı menüleri ziyaretçilerine sunulmaktadır.Sizde tatil fırsatlarınızı bu şehirde değerlendirmek isterseniz takip edeceğiniz En Ucuz Antalya Uçak Bileti Fiyatları ile ekonomik yoldan bu şehre ulaşabilir, ayrıcalıklı bir seyahat keyfi yaşayabilirsiniz.

Yurt İçi Popüler Uçuşlar

ANKARA Uçuşları

ANKARA

İZMİR Uçuşları

İZMİR

BODRUM Uçuşları

BODRUM

TRABZON Uçuşları

TRABZON

ANTALYA Uçuşları

ANTALYA

Yurt Dışı Popüler Uçuşlar

LONDRA Uçuşları

LONDRA

PARİS Uçuşları

PARİS

ROMA Uçuşları

ROMA

BARCELONA Uçuşları

BARCELONA

BERLIN Uçuşları

BERLIN

NEW YORK Uçuşları

NEW YORK

TOKYO Uçuşları

TOKYO

SIDNEY Uçuşları

SIDNEY

JOHANNESBURG Uçuşları

JOHANNESBURG

RIO DE JANERIO Uçuşları

RIO DE JANERIO
En Uygun Uçak Bileti Fiyatları|Ucuz Uçak Bileti Sorgula| Bilet Hattı En Uygun Uçak Bileti Fiyatları|Ucuz Uçak Bileti Sorgula| Bilet Hattı En Uygun Uçak Bileti Fiyatları|Ucuz Uçak Bileti Sorgula| Bilet Hattı En Uygun Uçak Bileti Fiyatları|Ucuz Uçak Bileti Sorgula| Bilet Hattı En Uygun Uçak Bileti Fiyatları|Ucuz Uçak Bileti Sorgula| Bilet Hattı En Uygun Uçak Bileti Fiyatları|Ucuz Uçak Bileti Sorgula| Bilet Hattı En Uygun Uçak Bileti Fiyatları|Ucuz Uçak Bileti Sorgula| Bilet Hattı